# دستورات پیامکی

دستورات پیامکی امکانی برای کاربران ویژه سایت است که می توانند برخی از دستورات سایت را مانند ارسال پیام، مشاهده اعتبار و ... را از طریق پیامک انجام دهند. 

برای استفاده از این بخش بایستی ابتدا شماره موبایلتون به حساب کاربری متصل شود. ابتدا به صفحه "دستورات پیامکی" از منوی حساب کاربری ویژه بشوید. یادتان باشد برای دسترسی به این بخش بایستی ابتدا یک حساب کاربری ویژه قبلاً خریداری کرده باشید.

اگر هنوز حساب کاربری ویژه دریافت نکردید از همین منو می توانید اقدام نمایید.

پس از وارد شدن به صفحه دستورات پیامکی برای اولین بار از شما میخواهد که کدی را ارسال نمایید. این کار برای اتصال حساب کاربری شما به موبایلتون می باشد. دستورات پیامکی

کد نوشته شده در کادر قرمز رنگ را بدون متن و فضای اضافه ای از طریق شماره موبایلی که در مشخصاتتان وارد کردید و در این صفحه نیز نمایش داده می شود به شماره سامانه پیامک سایت یعنی 500029008900 ارسال نمایید. 

بعد از چند دقیقه پس از ارسال بر روی گزینه "ارسال کردم" کلیک کنید تا بررسی شود این عملیات انجام شده است یا خیر، اگر عملیات انجام شده بود صفحه لیست دستورات برای شما نمایش داده می شود.

در این صفحه لیست دستورات را به همراه مثال هر یک مشاهده می کنید. که می توانید در هر زمان با ارسال هر یک از این کد ها به سامانه پیامک سایت دستورات مورد نظر خود را اجرا نمایید. 

جزییات مطلب
دسته حساب کاربری ویژه
بروزرسانی ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نمایش 11138
مخاطب همه کاربران
مفید 48
غیرمفید 24
نوع متنی
ترجمه ایران
  • با وجود ترجمه ایران به راحتی پروژه های ترجمه در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
  • ترجمه ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران مترجم کارآفرینی ایجاد کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ترجمه ایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران