# آموزش افزایش اعتبار

برای افزایش اعتبار خود، از منوی کاربری (سمت راست) بخش "مدیریت مالی" را انتخاب و زیر منوی "افزایش اعتبار" را انتخاب کنید.

در این صفحه یک فرم با 2 گزینه وجود دارد.

کادر اول مربوط به تعیین مبلغ می باشد. مبلغ مد نظر را در این کادر وارد نمایید. دقت نداشته باشید که مبلغ بر حسب ریال می باشد. 

کادر دوم مربوط به درگاه بانک می باشد. درگاه بانک پاسارگاد کارمزدی به مبلغ اضافه نمی شود اما درگاه زرین پال میزان 1 درصد به عنوان کارمزد به مبلغ اضافه می شود. شما دارای هر کارت بانکی عضو شتاب باشید می توانید از هر یک از این درگاه ها استفاده نمایید و فرقی نمی کند کارت بانک شما از چه بانکی باشد فقط کافیست عضو شبکه شتاب باشد.

افزایش اعتبار

بر روی گزینه افزایش اعتبار کلیک کنید و کمی صبر کنید تا به درگاه بانک وصل شود . در صفحه بانک مشخصات کارت بانکیتان را وارد و تایید می نمایید پس از تایید بانک به سایت هدایت می شوید و پیغام موفقیت آمیز بودن تراکنش را که مشاهده نمایید میزان مبلغ مد نظر به طور اتوماتیک به اعتبار شما افزوده می شود.

در صورتی که به درگاه بانک مراجعه کردید و در بازگشت به سایت عملیات به طور موفقیت آمیز نباشد تراکنش شما ناموفق لحاظ میگردد. در صورتی که از حساب شده مبلغ کسر شده است حداکثر ظرف 24 ساعت کاری به حسابتان بازگشت داده میشه از سمت بانک به طور اتوماتیک، اما اگر بازگشت مبلغ انجام نشد از طریق بخش پشتیبانی ، یک درخواست پشتیبانی ثبت می نمایید و مبلغ و تاریخ انجام تراکنش را اعلام میکنید. 

ما با بررسی پنل درگاه بانک تراکنش شما را مجددا بررسی نموده و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش مبلغ را به اعتبار شما می افزایم و در غیر اینصورت جزییات تراکنش ناموفق را به شما اعلام می داریم تا بتوانید از طریق بانک خودتان اقدام به پیگیری نمایید. 

جزییات مطلب
دسته مدیریت مالی
بروزرسانی ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نمایش 14021
مخاطب همه کاربران
مفید 100
غیرمفید 45
نوع راهنمای مهم
ترجمه ایران
  • با وجود ترجمه ایران به راحتی پروژه های ترجمه در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
  • ترجمه ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران مترجم کارآفرینی ایجاد کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ترجمه ایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران