# ثبت درخواست پشتیبانی

جهت دریافت پشتیبانی از منوی سمت راست گزینه پشتیبانی را انتخاب نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی

جهت پشتیبانی آنلاین چنانچه پشتیبان در صفحه چت حضور داشته باشید می توانید به صورت آنلاین با ایشان گفتگو کنید برای این کار گزینه شروع گفتگو را انتخاب  نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی

در صورت آنلاین نبودن پشتیبان،  پیام پشتیبانی ارسال نمایید می توانید از منوی درخواست پشتیبانی گزینه درخواست جدید را انتخاب نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی

در این صورت یک پنجره جدید برای شما باز می شود، در اینجا یک عنوان برای درخواست پشتیبانی خود انتخاب نمایید و واحد مربوطه ای که میخواهید درخواست پشتیبانی شما به آن واحد ارسال شود را انتخاب نمایید.

ثبت درخواست پشتیبانی

 اکنون می توانید متن درخواستی خود را نوشته و چنانچه میخواهید فایلی را ارسال کنید گزینه «انتخاب یا آپلود فایل» را انتخاب کنید؛ حالا با انتخاب گزینه «افزودن فایل» و سپس گزینه «شروع آپلود» فایل شما برای ارسال به قسمت پشتیبانی آپلود شده است. اکنون فایل آپلود شده را انتخاب نموده و درخواست پشتیبانی خود را ارسال نمایید.

همکاران ما در اولین فرصت درخواست شما را بررسی نموده و به شما پاسخ خواهند داد.

همچنین می توانید از طریق ایمیل و یا در ساعات مشخص شده از طریق شماره تلفن و آدرس ارتباط مستقیم با بخش پشتیبانی سایت برقرار کنید.

جهت پیگیری پاسخ درخواست خود نیز می توانید در صفحه پشتیبانی گزینه «لیست درخواست‌ها» را انتخاب نموده و درخواست پشتیبانی خود را از این طریق پیگیری و پاسخ آن را دریافت نمایید.

جزییات مطلب
دسته پشتیبانی
بروزرسانی ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
نمایش 8724
مخاطب همه کاربران
مفید 5
غیرمفید 3
نوع متنی
ترجمه ایران
  • با وجود ترجمه ایران به راحتی پروژه های ترجمه در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
  • ترجمه ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران مترجم کارآفرینی ایجاد کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ترجمه ایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران